Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury w Żabnie organizuje 3. edycję Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rechotek”, która odbędzie się 16 kwietnia 2020 r.Celem Festiwalu jest prezentacja umiejętności wokalnych dzieci, popularyzacja repertuaru dziecięcego oraz promowanie dziecięcej i młodzieżowej kultury muzycznej oraz młodych talentów wokalnych z terenu gminy Żabno.

Festiwal przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Konkurs przeprowadzony zostanie według kategorii wiekowych określonych w Regulaminie.
Zgłoszenia udziału należy dostarczyć do Gminnego Centrum Kultury w Żabnie do 8 kwietnia br. do godz. 15.00.

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, które wręczone zostaną laureatom po zakończeniu przesłuchań w tj. w dniu 16 kwietnia 2020 r. W związku z powyższym przesyłam Regulamin i kartę zgłoszenia z prośbą o rozpropagowanie Festiwalu oraz przekazanie informacji zainteresowanym stronom. Regulamin i kartę zgłoszenia można także pobrać z naszej strony internetowej www.ck.zabno.pl

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Liczba odsłon: 205
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.