Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - Biuro Organizacyjne w Tarnowie zapraszają na Jubileuszowy 35. Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki.

Przegląd odbędzie się 19 marca 2020 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Zaprezentuje się w nim 13 grup teatralnych w trzech kategoriach wiekowych. Swój udział potwierdziły grupy teatralne z Niedomic, Żabna, Rzuchowej, Dąbrowy Tarnowskiej, Rzepiennika Strzyżewskiego, Jordanowa, Tarnowa i Smęgorzowa.

Przegląd rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do godz. 19:00 - wtedy nastąpi ogłoszenie wyników.

Przedstawienia konkursowe oceniać będzie Komisja Artystyczna, która przyzna nagrody i wyróżnienia oraz wytypuje teatr do udziału w finale Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu.

Tradycją Przeglądu jest występ profesjonalnego teatru - w tym roku wystąpi w Żabnie Teatr Uszyty ze spektaklem „Zupka z blaszanego kubka”. Spektakl odbędzie się o godz. 18:00.
Imprezie towarzyszyć będzie także wystawa retrospektywna „Bajkowe światy Zająca Poziomki oraz ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „To ja! Wasz Zając Poziomka”.

Wstęp na wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Przeglądu jest wolny. Serdecznie zapraszamy…

 

Liczba odsłon: 127
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.