Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Ozdoby choinkowe wykonane przez przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z gminy Żabno zdobią Galerię „Rozmaitości” Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. Prace, które oglądać można do końca stycznia, zostały wykonane na konkurs „Magiczny czas Bożego Narodzenia”. 12 stycznia w Centrum Kultury odbyło się ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu.

Na konkurs wpłynęło 139 prac. Komisja oceniająca prace przyznała wiele nagród i wyróznień.

W kategorii wiekowej przedszkole nagrody zdobyli:

 

I miejsce: Hubert Prażuch–  Przedszkole Niepubliczne „Mały Wyspiański”

                   Zuzanna Lizak – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

                   Kacper Mączko – Publiczne Przedszkole w Żabnie

                   Martyna Murczek – Publiczne Przedszkole w Niedomicach

                   Barbara Kabat – Publiczne Przedszkole w Żabnie – Rada Rodziców

                   Emilia Czerwińska – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie – oddz. przedszkolny

                   

II miejsce:  Filip Pietraszewski - Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim

                    Lena Panek – Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP 

                   Paweł Kaczmarski – Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

                   Wiktor Iwaniec – Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim

                   Nicola Podobińska – Publiczne Przedszkole w Żabnie – Rada Rodziców

                   Karolina Ryszka – Publiczne Przedszkole w Niedomicach

 

III miejsce: Bartłomiej Moryl – Publiczne Przedszkole w Żabnie

                   Kamila Kogut - Publiczne Przedszkole w Żabnie – Rada Rodziców  

                   Oliwia Kostrzewa – Publiczne Przedszkole w Niedomicach

                   Maja Kołodziej – Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim

                   Julia Zych - Przedszkole Niepubliczne „Mały Wyspiański”

                   Karol Tomolik – Niepubliczne przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

                    

Wyróżnienie: Julia Ślipek – Publiczne Przedszkole w Niedomicach

                       Marta Niedziela – Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

                       Natan Chrobok – Publiczne Przedszkole w Żabnie

                       Eliza Kwaśniak - Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Odporyszowie

                       Rafał Skoblowski – Ochronka Zgromadzenia sióstr Służebniczek w Odporyszowie

                       Lena Nagórzańska – Publiczne Przedszkole w Żabnie

 

 

W kategorii szkoły podstawowe – kl. I-III nagrody zdobyli:

 

I miejsce:   Martyna Wiekierak – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie
Roksana Banaś – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

                   Aleksandra Wątroba –Szkoła Podstawowa w Żabnie

                   Laura Boryczka – Szkoła Podstawowa w Sieradzy

 

II miejsce:  Wiktor Webert – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

                   Krystian Ryczek – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

                   Marcelina Kowynia – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

                   Emilia Kijowska – Szkołą Podstawowa w Sieradzy

                    

III miejsce: Maksymilian Świętek – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

                   Jakub Baliga – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

                   Julia Jasek – Szkoła Podstawowa w Niedomicach

                   Natalia Trytko – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

 

Wyróżnienie: Gabriela Kiełbasa – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

                     Natalia Patulska – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim

                     Wojciech Dziura – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                     Jakub Panek – Szkoła podstawowa w Sieradzy

                     Jakub Kieć – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

 

W kategorii szkoły podstawowe – kl. IV-VIII nagrody zdobyli:

 

I miejsce:   Karol Kożuch – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

                   Rafał Chłopek – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim

                   Filip Skirzyński – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                   Mateusz Kondal – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach wielkich

 

II miejsce:  Zauzanna Patulska – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim

                   Piotr Sobczak – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                   Amelia Kuruc – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

                   Gabriela Pochroń – Szkoła Podstawowa w Sieradzy

                    

III miejsce: Filip Smakowski – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                   Maksymilian Englart – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                   Natalia Kondal – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

                   Nikola Kostrzewa – Szkoła Podstawowa w Niedomicach

 

Wyróżnienie: Maciej Kostrzewa- Szkoła Podstawowa w Niedomicach

                     Ola Tatarczuch – Szkoła Podstawowa w Sieradzy

                     Anna Kieć – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

                     Nadia Gądek – Szkoła Podstawowa w Niedomicach

                     Martina Byra – Szkoła Podstawowa w Żabnie

 

Pozostali uczestnicy za udział w konkursie także otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.
Serdecznie gratulujemy.

 

  
Liczba odsłon: 549
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.