Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W budynku Kulturalno- Oświatowa- Sportowym w Łęgu Tarnowskim odbyło się spotkanie sołtysów z całego powiatu tarnowskiego. Gmina Żabno była gospodarzem tegorocznego świętowania.

Na zaproszenie burmistrza Żabna Marty Herduś, a także Prezesa Powiatowego Koła Sołtysów Tadeusza Bąka, do Łęgu Tarnowskiego przybyło blisko sto pięćdziesiąt osób zaangażowanych w pracę swoich miejscowości. Spotkania sołtysów na terenie naszego powiatu odbywają się od kilku lat i stanowią platformę do wymiany zdań, szkoleń i integracji środowiska. W Łęgu Tarnowskim samorządowcy ugoszczeni zostali przez Koło Gospodyń „U Marysi”, a o doznania artystyczne zadbał zespół „Full of Joy” i grupa teatralna z Ilkowic. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć życzeń noworocznych złożonych m.in. przez ks. Prałata Antoniego Augustyna, posła RP Wiesława Krajewskiego, starostę tarnowskiego Romana Łucarza i przez gospodarza spotkania burmistrz Martę Herduś. Sołtysi mieli także okazję złożyć sobie życzenia nawzajem.

    
Liczba odsłon: 625
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

Związek Samorządów Polskich

Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Desk
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.