Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W 2020 roku Urząd Statystyczny w Krakowie będzie prowadził na terenie województwa małopolskiego liczne badania ankietowe. Realizowane będą one przez pracowników Urzędu Statystycznego (ankieterów i teleankieterów statystycznych) metodą wywiadu bezpośredniego lub wywiadu telefonicznego w gospodarstwach domowych, rolnych, punktach usługowych, targowiskach oraz na przejściach granicznych. Każdy z ankieterów posiada legitymację służbową podpisaną przez Dyrektora Urzędu Statystycznego w Krakowie oraz upoważnienie do przeprowadzenia badań ankietowych na terenie województwa małopolskiego. Dodatkowo w  okresie od 1 września do 30 listopada 2020 roku na terenie całej Polski przeprowadzony zostanie powszechny spis rolny.

Pozyskane w badaniach dane statystyczne są wykorzystywane do badań i analiz zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej i gospodarczej województwa małopolskiego.

Podstawowych informacji o prowadzonych aktualnie badaniach ankietowych i ankieterach statystycznych realizujących te badania, mogą uzyskać Państwo kontaktując się z kierownikiem Wydziału Badań Ankietowych Urzędu, panią Joanną Klimont, tel. 12 656 30 32, 695 256 281, e-mail: J.Klimont@stat.gov.pl

 

Liczba odsłon: 359
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.