Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

2020-01-07
„Otfinowianie” obchodzili właśnie jubileusz dwudziestolecia swojej działalności na niwie folkloru scenicznego. Była więc okazja by powspominać, złożyć podziękowania, a przede wszystkim pokazać się zebranej publiczności.

W domu ludowym w Otfinowie w niedzielne popołudnie odbyła się uroczystość jubileuszu działalności Zespołu Folklorystycznego Otfinowianie. Zespół, przez którego szeregi w dwie dekady przeszło ponad trzysta osób, podsumował swoją działalność. A było co, bo „Otfinowian” podziwialiśmy wielokrotnie. Zespół zdobywał laury na konkursach i przeglądach, występował w kraju i zagranicą. Stał się przez lata rozpoznawalny i kojarzony z profesjonalnym wykonaniem przedstawień i występów na scenie, a zarazem z wielką żywiołowością. Swoje gratulacje złożyła m.in. burmistrz Żabna Marta Herduś, honorując dokonania Zespołu nagrodą „Poza Horyzont”, a także czekiem na kwotę 2500 zł, na zakup potrzebnych dla Zespołu akcesoriów. Czek został wręczony na ręce kierownika „Otfinowaian” Danuty Lizak- Prażuch. Podczas świętowania obecny był również starosta tarnowski Roman Łucarz, założyciele Zespołu, byli i obecni członkowie grupy, Radni Rady Miejskiej, sołtysi, a przede wszystkim wszyscy miłośnicy folkloru scenicznego.

 

Relacja Tarnowskiej.tv

Liczba odsłon: 544
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.