Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

 

W ślad za informacjami przekazanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. dotyczącymi likwidacji przejazdów kolejowo – drogowych na linii kolejowej nr 115 Tarnów – Szczucin Urząd Miejski w Żabnie zawiadamia, że z uwagi na brak zgłoszeń od obecnych użytkowników przejazdów kolejowych w kilometrażu: Km 8,920; Km 9,261, Km 12,280, Km 15,462 spółka PKP Polskie Linie Kolejowe wyznaczyła ww. przejazdy do procedury fizycznej likwidacji.

Informujemy, że wszystkie osoby chcące w dalszym ciągu korzystać z ww. przejazdów kolejowo – drogowych powinny niezwłocznie skontaktować się ze spółką PKP pod numerem tel. 12 393 57 16 (wskazując numer identyfikujący przejazd – umieszczony na żółtej naklejce znajdującej się po wewnętrznej stronie znaku „krzyż Św. Andrzeja”) oraz zadeklarować chęć dalszego korzystania z danego przejazdu.

Liczba odsłon: 627
Autor: lz
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.