Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

2019-12-17
Już 12 stycznia w Żabnie, podobnie jak w całej Polsce, zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariusze – uczniowie szkół z terenu Gminy Żabno, będą kwestowali w tym dniu z puszkami, zaś Gminne Centrum Kultury tradycyjnie przygotowało blok imprez towarzyszących zbiórce.

 Od godz. 16.00 w sali widowiskowej odbędą się m.in.:

- koncert „Najpiękniejsze kolędy i pastorałki” w wykonaniu grupy The Cover's oraz zespołu wokalnego Cantabile działającego przy Gminnym Centrum Kultury w Żabnie

 - aukcja przedmiotów przekazanych na licytację

- ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród w II Gminnym Konkursie na ozdobę choinkową pod hasłem „Magiczny czas Bożego Narodzenia”

Wzorem lat ubiegłych Gminne Centrum Kultury w Żabnie zwraca się z prośbą do firm i osób prywatnych o przekazanie przedmiotów, które zostaną zlicytowane podczas aukcji.

Całkowity dochód z licytacji przekazany zostanie na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Warto wspomnieć, że w tym dniu w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie o godz. 14:00 odbędzie się Koncert Laureatów 24. Regionalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek połączony z uroczystym wręczeniem nagród. Podczas koncertu będą obecni wolontariusze WOŚP z puszkami – będzie więc możliwość do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Liczba odsłon: 258
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.