Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Artur Andrus - legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, konferansjer, poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator „Szkła kontaktowego” i Mistrz Mowy Polskiej był gościem Gminnego Centrum Kultury i Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Żabnie.

Chętnych do rozmowy z Arturem Andrusem nie brakowało. Sala widowiskowa Centrum Kultury wypełniona została po do ostatniego miejsca.

Nasz gość przez prawie dwie godziny opowiadał zebranym o swojej pracy i pasjach. Nie brakowało też anegdot z życia osobistego i zawodowego. Często były one związane ze znanymi osobami, m.in. Marią Czubaszek czy Andrzejem Poniedzielskim. Zebrani co chwilę wybuchali gromkim śmiechem.

Po zakończonym spotkaniu Artur Andrus podpisywał swoje książki, rozdawał autografy i pozował do wspólnych zdjęć.

Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką", finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 3. edycji Budżetu Obywatelskiego. Organizatorami projektu są burmistrzowie 3. gmin: Burmistrz Żabna – Marta Herduś, Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej - Krzysztof Kaczmarski. Projekt realizowany jest w 3 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie,  Dąbrowski Dom Kultury, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

 

Liczba odsłon: 397
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.