Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Smacznie, miło i wesoło spędzili sobotni  wieczór uczestnicy „Biesiady Pierogowej” zorganizowanej przez Koło Gospodyń Wiejskich „Gorzycanie”.

W sobotę 16 listopada 2019 roku w Domu Ludowym w Gorzycach odbyła się Biesiada Pierogowa inaugurująca działalność Koła Gospodyń Wiejskich „Gorzycanie”. Spotkanie zorganizowane przy współudziale Rady Sołeckiej zgromadziło wielu smakoszy i miłośników dobrego jedzenia, a szczególnie pierogów, które były motywem przewodnim całej imprezy. Na biesiadę zaproszono wszystkich chętnych mieszkańców Gorzyc, którzy oprócz pierogów mieli okazję skosztować wiele wyśmienitych potraw oraz pobawić się przy muzyce. Wspaniałą zabawę uświetniała pięknie udekorowana sala. Punktem kulminacyjnym biesiady była „aukcja na wesoło” przedmiotów przygotowanych przez KGW, a przeprowadzona  przez męską część  Koła Gospodyń Wiejskich „Gorzycanie”. Koło z dnia na dzień rozwija się, ma również wiele pomysłów na dalszą działalność.

Wszystkim członkom KGW „Gorzycanie” dziękujemy za wspaniałą zabawę integrującą mieszkańców wsi i życzymy wielu sukcesów.

Więcej informacji : https://www.facebook.com/Ko%C5%82o-Gospody%C5%84-Wiejskich-Gorzycanie-107598040671292/

    
Liczba odsłon: 742
Autor: ms
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.