Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W piątkowe przedpołudnie w filii bibliotecznej w Niecieczy odbył się spektakl edukacyjny promujący czytelnictwo „Co w trawie piszczy?”. Przedstawienie wykonała grupa EDU – ARTIS z Krakowa, a z zaproszenia biblioteki skorzystało przedszkole i dzieci z klas I – III z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola im. Armii Krajowej w Niecieczy.

Maja, Gucio i Filip – zafascynowani podsłuchanymi na leśnej polanie bajkami, postanawiają założyć bibliotekę dla owadów żyjących na łące. Ich plany próbuje pokrzyżować Pajęczyca Tekla. Dzielnym owadom, oczywiście z pomocą dzieci, udało się doprowadzić trudną sytuację do szczęśliwego zakończenia.

Ciekawa scenografia oraz muzyka, a także możliwość aktywnego udziału dzieci w przedstawionych wydarzeniach sprawiło, że najmłodsi podczas przedstawienia nie mogli się nudzić. Żywo reagowali na kolejne scenki z bohaterami i chętnie w nich uczestniczyli.

Liczba odsłon: 354
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.