Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W dniu 10 listopada 2019 r. rozegrano dwa turnieje tenisa stołowego na hali sportowej w Żabnie.
Turniej przedpołudniowy z okazji Święta Niepodległości zgromadził 42 uczestników w 6-ciu kategoriach (Szkoły Podstawowe i Ponadgimnazjalne, oraz amatorzy z Gminy Żabno). Popołudniowy turniej poświęcony byl pamięci śp Stanisława Nowaka, zawodnika UKS Sokół Żabno.
Frekwencja dopisała ,w dwóch kategoriach II- IV liga, oraz amator plus V liga zebrało się 97 zawodników. Pełne ręce roboty miał Sędzia obydwu turniejów Stanisław Dąbroś ,ktoremu ochoczo pomagał młody Sędzia Adrian Cich.
Nagrody, dyplomy i puchary wręczała Rodzina śp Stanisława wraz z Burmistrzem Gminy.
 
Klasyfikacja:
 

Klasyfikacja
Kategoria II-IV liga
1. Konstantyn Pushkaryov UKS Olesno
2. Katarzyna Galus AZS Rzeszów
3. Przemysław Błocho UKS Olesno
4 Jakub Dychtoń UKS Olesno
5 - 6 Dominik Szczepański
Adam Kieroński UKS Olesno
7 - 8 Marcin Mól Mikulec Grybów
Adrian Skrzypek Polonia Wilczkowice
9 - 12 Dominik Gajewski LZS Solidarni Mędrzechów
Bartłomiej Kornaś UKS Jordan Zakliczyn
Jan Bulzak Świniarsko
Józef Piątek LKS Brzostek
13 - 16 Sławomir Florek UKS Olesno
Zenon Woliński LZS Solidarni Mędrzechów
Stanisław Ząbek Proszowice
Andrzej Rusek LZS Solidarni Mędrzechów
17 - 24 Aleksandra Chrabąszcz UKS Olesno
Kamil Pasek KS Start Nowy Sącz
Marek Tatarczuch UKS Olesno
Franciszek Jasielski LUKS Skrzyszów
Konrad Hyziak LKS Bratkówka
Rafał Gajda UKS Jordan Zakliczyn
Krzysztof Tabor KS Spektrum Słopnice
Tomasz Chmielewski UKS Olesno
25 - 28 Oskar Holeczko UKS Olesno
Janusz Kruczek Jarosław
Mateusz Robak MKS Tarnovia Tarnów
Andrzej Pękala Biała Niżna
29 - 31 Marek Jasielski LUKS Skrzyszów
Jakub Hazik TG Sokół Brzesko
Mateusz Jewuła MKS Tarnovia Tarnów

Kategoria amator + V liga
1. Grzegorz Winkler Tarnów
2. Andrzej Szczepański UKS Sokół Żabno
3. Paweł Kos Sandomierz
4. Grażyna Zielińska Kraków
5 - 6 Paweł Winkler Wojnicz
Leszek Maduzia Pilzno
7 - 8 Tomasz Opioła UKS Sokół Żabno
Artur Stoszko Wierzchosławice
9 - 12 Leszek Błąkała Rzezawa
Andrzej Tobiasz LZS Solidarni Mędrzechów
Kamil Krawiec LZS Solidarni Mędrzechów
Jakub Piękosz TG Sokół Brzesko
13 - 16 Kamil Migielicz Krosno
Mateusz Mleczko UKS Sokół Żabno
Marek Stoszko Wierzchosławice
Jakub Mól Grybów
17 - 24 Wojciech Woliński LZS Solidarni Mędrzechów
Władysław Szumilas Ujście Jezuickie
Dawid Sywała Orzeł Wojnarowa
Wacław Piękosz TG Sokół Brzesko
Adrian Cich UKS Sokół Żabno
Zdzisław Błocho Rzezawa
Stanisław Krzywak Wierzchosławice
Paweł Szymański ATS Bingo Ropczyce
25 - 32 Dawid Nowak ATS Bingo Ropczyce
Andrzej Czupryna LZS Solidarni Mędrzechów
Leszek Stańczyk Pogórska Wola
Piotr Podraza Łęki Górne
Kazimierz Michalec Gorlice
Krzysztof Staniszewski
Kacper Lipowicz Olesno
Paweł Jaskot
33-48 Andrzej Kiwior Pogórska Wola
Krzysztof Kłusek Lubcza
Stanisław Soprych Pogórska Wola
Jarosław Drożdż Olesno
Janusz Stawarz Tarnów
Dominik Marcinek Lubcza
Yewheny Gnatyschen Kraków
Tadeusz Wojdyła Kołaczyce
Walerij Iwankiewicz Tarnów
Wojciech Szymański ATS Bingo Ropczyce
Łukasz Kowal Ujście Jezuickie
Marcin Chmura Olesno
Krzysztof Piróg Rzeszów
Marek Sadko Konary
Iwan Gnatyschen Kraków
Stanisław Myśliński Wola Żelichowska
49-56 Łukasz Natkaniec Proszowice
Mikołaj Szostak UKS Sokół Żabno
Janusz Remian Tarnów
Jacek Knapik Biskupice Radłowskie
Mateusz Gajowy UKS Sokół Żabno
Jan Filipowicz Brzesko
Rafał Rogala Krosno
Błażej Kłusek Lubcza
57 - 64 Angelika Czeluśniak
Dariusz Mac Łańcut
Grzegorz Drążewski Łańcut
Michał Kucharski Olesno
Bartłomiej Miś Nieciecza
Wojciech Przeklasa UKS Fortem Pawęzów
Ryszard Łazarz Tarnów
Tomasz Nowak Nieciecza
65-66 Zdzisław Rogala Krosno
Paweł Klucznik Lubcza

 

Kategoria dziewczyn
1. Anna Przeklasa SP Pawęzów
2. Zuzanna Rzepka SP Ilkowice
3. Daria Englart SP Ilkowice
4. Izabela Olesińska SP Niedomice
5 - 8 Gabriela Cich SP Ilkowice
Anna Kieć SP Ilkowice
Wiktoria Olesińska SP Niedomice
Zuzanna Piotrowska SP Ilkowice

Kategoria chłopcy 2009r i młodsi
1. Adrian Winkler SP Wojnicz
2. Hubert Bzduła SP Szczucin
3. Grzegorz Rzepka SP Ilkowice
4. Dawid Englart SP Ilkowice
5 - 6 Tymoteusz Kozioł SP Nowa Jastrząbka
Marcel Szczepański SP Pawęzów
7 - 8 Jakub Kieć SP Ilkowice
Oskar Hebda SP Ilkowice
9 - 10 Stefan Sztorc SP Ilkowice
Krzysztof Kolak SP Ilkowice

Kategoria chłopcy 2007-2008
1. Oliwier Szczepański SP Pawęzów
2. Igor Wadas SP Ilkowice
3. Konrad Cierniak SP Ilkowice
4. Kacper Piotrowski SP Ilkowice
5. Michał Kalita SP Żabno
6. Jakub Sieczkowski SP Szczucin

Kategoria chłopcy 2005-2006
1. Mateusz Gajowy SP Niwka
2. Błażej Chłopek SP Nowe Żukowice
3. Karol Przeklasa SP Pawęzów
4. Kacper Woziwoda SP Łęg Tarnowski
5. Mikołaj Schab SP Niedomice
6. Miłosz Czosnyka SP Przybysławice

Kategoria chłopcy 2001-2004r
1. Adrian Cich I LO Tarnów
2. Mateusz Mleczko IV Tarnów
3. Mikołaj Szostak I Tarnów
4. Radosław Łoś I Tarnów
5. Kacper Tarchała ZSP Żabno

Kategoria amator
1. Seweryn Nagórzański Żabno
2. Marek Sadko Konary
3. Józef Krzaczek Ilkowice
4. Krzysztof Golec Żabno
5 - 7 Tomasz Nowak Nieciecza
Wojciech Przeklasa Pawęzów
Jerzy Englart Ilkowice

Liczba odsłon: 280
Autor: TO
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.