Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W dniu 04.11.2019r. w Placówce Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w gminie Żabno  odbyło się spotkanie wychowanków Placówki z Komendantem Komisariatu Policji w Żabnie Panem Dominikiem Rzepeckim oraz z Panem dzielnicowym Dawidem Dziedzicem.

Policjanci przeprowadzili z wychowankami pogadankę profilaktyczną, zostały poruszone m.in. takie tematy jak : bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz współczesne zagrożenia w sieci a także inne ogólne informacje. Policjanci udzielili wskazówek dotyczących zachowania się nie tylko podczas pobytu poza miejscem zamieszkania ale także wskazali sugestie i przestrogi przed osobami obcymi, które „zapukają” do naszych drzwi.

Uświadomili dzieciom jak zachować bezpieczeństwo używając Internetu oraz jak ostrożnym należy być podczas serfowania po Internecie. Ważną częścią spotkania było ukazanie konsekwencji publikacji różnych materiałów w Internecie, a szczególnie zdjęć zamieszczanych na portalach społecznościowych.

Na koniec spotkania dzieci otrzymały prezenty m.in. w formie odblasków, dzięki którym będą widoczne na drodze.

Wychowankowie przygotowali  podziękowanie dla Policjantów z Komisariatu Policji w Żabnie będące wyrazem wdzięczności oraz uznania.

Spotkanie przebiegło w miłej, przyjaznej atmosferze za co serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy.

Projekt pn. „Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w gminie Żabno” finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany jest w ramach 9. Osi Priorytetowej Region spójny społecznie, Działania 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałania 9.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne w regionie,  Typ projektu C. wsparcie dla tworzenia i/lub działalności placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży - Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Liczba odsłon: 498
Autor: OPS
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.