Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminna Biblioteka publiczna w Żabnie zapraszają na spotkanie z Arturem Andrusem. Niegdyś redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki” , obecnie w RMF Classic, legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, konferansjer,  a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator „Szkła kontaktowego” i Mistrz Mowy Polskiej odwiedzi Żabno 19 listopada. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką", finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 3. edycji Budżetu Obywatelskiego. Organizatorami projektu są burmistrzowie 3. gmin: Burmistrz Żabna – Marta Herduś, Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej - Krzysztof Kaczmarski. Projekt realizowany jest w 3 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie,  Dąbrowski Dom Kultury, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

 

Liczba odsłon: 358
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.