Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Wyjątkowi artyści – Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski wystąpili 27 października dla żabnieńskiej publiczności. Koncert odbył się w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką”, który finansowany jest przez Województwo Małopolskie w ramach 3. edycji Budżetu Obywatelskiego. Koncert, który był pokazem kunsztu wokalnego piosenkarki i wirtuozerii jej zespołu zachwycił słuchaczy. Anna Jurksztowicz zaśpiewała swoje największe przeboje, takie jak: „Hej, man”, „Stan pogody” oraz hity serialowe i filmowe, w tym piosenki z seriali: „Matki żony i kochanki”, „Na dobre i na złe” czy „Ranczo”. Nie zabrakło też utworów poetyckich, także w obcych językach.

Swym talentem zachwycił żabnieńską publiczność także Krzesimir Dębski, jeden z najlepszych w Polsce współczesnych kompozytorów i dyrygentów, prywatnie mąż Anny Jurksztowicz, który podczas koncertu grał na fortepianie i skrzypcach.

Widownia entuzjastycznie reagowała na każdą piosenkę i owacjami na stojąco podziękowała artystom za wspaniały występ.

Po koncercie artyści wyszli do zebranych gości, by osobiście przywitać się z fanami. Była również możliwość zakupu płyt i książek: Anny Jurksztowicz - „IQuchnia, czyli jak inteligentnie jeść i pić” i Krzesimira Dębskiego , „Nic nie jest w porządku – Wołyń moja rodzinna historia”. Nie zabrakło wspólnych zdjęć i autografów.

 

 

Liczba odsłon: 176
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.