Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Po raz 9. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie zorganizowany został Konkurs Piosenki Religijnej pod hasłem „Ewangelia w piosence”. Laureatami pierwszych miejsc w konkursie zostali: Zuzanna Chłoń ze Szkoły Podstawowej w Odporyszowie i Tomasz Nowak z Publicznego Przedszkola w Niedomicach, Dominika Kaczówka ze Szkoły Podstawowej w Żabnie i Agata Szwalec z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach oraz Łukasz Kozioł z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niecieczy.

 W konkursie walczyły też zespoły. Wśród nich najlepsze okazały się: Ilkowickie słowiki” i „Full of joy” z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach.

Konkurs odbył się 23 października w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Udział wzięło w nim ponad 140 uczestników, na których złożyli się soliści i członkowie zespołów.

Podstawowym celem konkursu była konfrontacja dorobku muzycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów oraz solistów oraz popularyzacja wartościowych treści muzycznych i sacrum w pieśniach.

Uczestników oceniała Komisja Artystyczna w składzie: ks. Janusz Oćwieja, Barbara Marcinkowska, Kamil Patulski i Marta Czechowska. W sumie Komisja nagrodziła 18 solistów i 8 zespołów. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, zaś laureaci także nagrody rzeczowe w postaci książek, gier planszowych i puzzli.

IX Gminny Konkurs Piosenki Religijnej „Ewangelia w piosence” honorowym patronatem objęła Burmistrz Żabna – Marta Herduś.

 

    
Liczba odsłon: 384
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.