Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W przepięknej scenerii neogotyckiej świątyni pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Otfinowie odbył się koncert dedykowany św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu Zespołu Impressja.

Zespół tworzą: Paweł Łukasik – altówka, Karolina Pawula – sopran, Joanna Błażej Łukasik – fortepian/ słowo wiążące, Marta Rychlik Stanula – skrzypce oraz Artur Łukasik – kontrabas. Uczestnicy koncertu usłyszeli teksty największych polskich poetów, m.in. Karola Wojtyły, Kazimierza Wierzyńskiego, ks. Jana Twardowskiego oraz Stefana Witwickiego oraz muzykę

Jana Sebastiana Bacha, Antonio Vivaldiego, Georga Friedricha Handla, Battisty Pergolesiego, Giulio Cacchiniego.

Koncert odbył się w ramach projektu „Spotkania z kultura bliską i daleką”, finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego. Organizatorami całego projektu są burmistrzowie 3 gmin: Żabna – Marta Herduś, Radłowa – Zbigniew Mączka i Dąbrowy Tarnowskiej – Krzysztof Kaczmarski. Projekt realizowany jest w 3 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie, Dąbrowski Dom Kultury, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

 

Liczba odsłon: 304
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.