Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W przepięknej scenerii neogotyckiej świątyni pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Otfinowie odbył się koncert dedykowany św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu Zespołu Impressja.

Zespół tworzą: Paweł Łukasik – altówka, Karolina Pawula – sopran, Joanna Błażej Łukasik – fortepian/ słowo wiążące, Marta Rychlik Stanula – skrzypce oraz Artur Łukasik – kontrabas. Uczestnicy koncertu usłyszeli teksty największych polskich poetów, m.in. Karola Wojtyły, Kazimierza Wierzyńskiego, ks. Jana Twardowskiego oraz Stefana Witwickiego oraz muzykę

Jana Sebastiana Bacha, Antonio Vivaldiego, Georga Friedricha Handla, Battisty Pergolesiego, Giulio Cacchiniego.

Koncert odbył się w ramach projektu „Spotkania z kultura bliską i daleką”, finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego. Organizatorami całego projektu są burmistrzowie 3 gmin: Żabna – Marta Herduś, Radłowa – Zbigniew Mączka i Dąbrowy Tarnowskiej – Krzysztof Kaczmarski. Projekt realizowany jest w 3 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie, Dąbrowski Dom Kultury, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

 

Liczba odsłon: 173
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.