Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Amatorski Teatr "RAZEM" działający przy Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach zapraszają na spektakl "Sztuka swatania według Moliera" , który odbędzie się 6 listopada o godz. 17:00 w sali widowiskowej GCK.

Spektakl w reżyserii Ewy Saładygi i Marii Merchut - Szwalec powstał na podstawie utworów: "Skapiec", "Chory z urojenia" i "Szkoła żon". Był już raz grany na żabnieńskiej scenie, wzbudzając spory zachwyt i wywołując salwy śmiechu wśród widowni. Sukces, jaki odniosło wtedy widowisko, sprawił, że rodzimi artyści - mieszkańcy Ilkowic - postanowili raz jeszcze wystąpić w Żabnie. W spektaklu występują: Piotr Mitera, Tomasz Gdowski, Katarzyna Banek, Anna Englart, Anna Rzepka, Małgorzata Jurek, Paulina Patulska, Katarzyna Kieć, Ryszard Flis, Marcin Kuruc, Robert Cich, Jerzy Englart, Justyna Szewc, Leszek Cich, Jarosław Sztorc i Agnieszka Wilk.

Wstęp na spektakl jest wolny. Serdecznie zapraszamy.

Liczba odsłon: 396
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.