Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W  niedzielę – 27 października Żabno odwiedzi Anna Jurksztowicz – wybitna polska wokalistka, producentka muzyczna, piosenkarka specjalizująca się w dziedzinie jazzu, muzyki rozrywkowej i popu. Jest laureatką wielu nagród m.in. głównej nagrody 22. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu za piosenkę „Diamentowy kolczyk”. Na scenie w Żabnie Annie Jurksztowicz towarzyszył będzie zespół muzyków, a wśród nich Krzesimir Dębski - kompozytor, skrzypek jazzowy, dyrygent – prywatnie mąż artystki.

Anna Jurksztowicz już w wieku 16 lat występowała zawodowo na estradach obok największych gwiazd polskiej muzyki. Reprezentowała polską piosenkę na wielu międzynarodowych festiwalach m.in. w Niemczech, Szwecji, Włoszech, Turcji, Egipcie czy w Indiach.
Nagrała wiele piosenek do znanych filmów i seriali TV m.in.: „Kingsajz”, „VIP”, " W pustyni i w puszczy", „Czułość i kłamstwa”, „Matki, żony i kochanki”, „Na dobre i na złe”, „Więzy krwi” i „Ranczo”.
Śpiewała też do polskich wersji filmowych kilku produkcji Walta Disneya.

Wszystkich fanów talentu znakomitego duetu muzycznego – Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego – zapraszamy 27 października o godz. 18:00 do Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. Wstęp wolny.

Koncert odbędzie się w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką", finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 3. edycji Budżetu Obywatelskiego. Organizatorami projektu są burmistrzowie 3. gmin: Burmistrz Żabna – Marta Herduś, Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej - Krzysztof Kaczmarski. Projekt realizowany jest w 3 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie,  Dąbrowski Dom Kultury, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

Liczba odsłon: 264
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.