Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W ramach projektu "Spotkania z kulturą bliską i daleką" 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego zapraszamy na koncert „HABEMUS PAPAM! - Pamięć i tożsamość" Zespołu IMPRESSJA, w niedzielę - 20 października o godzinie 17:00, w kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Otfinowie.

Zespół IMPRESSJA wystąpi w składzie: Paweł Łukasik – altówka, Katarzyna Guran/ Karolina Pawula – sopran, Joanna Błażej–Łukasik – fortepian/ słowo wiążące, menager zespołu, Marta Rychlik-Stanula – skrzypce, Artur Łukasik – kontrabas.

„HABEMUS PAPAM! – Pamięć i tożsamość” to koncert papieski o pontyfikacie św. Jana Pawła II z poezją Karola Wojtyły i ks. Jana Twardowskiego, zapowiadający obchody 100. rocznicy urodzin największego z rodu Polaków.

Liczba odsłon: 220
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.