Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Zapraszamy na spotkanie z Ewą Wachowicz – producentką, dziennikarką i prezenterką telewizyjną, jurorką programu Top Chef, Miss Polonia 1992. Oprócz działalności telewizyjnej i producenckiej Ewa Wachowicz jest także autorką wielu książek: "Słodki świat Ewy Wachowicz", "Ewa Gotuje", "Zapiski kulinarne na każdą porę roku", "Sałatki", "Ciasta", "Obiady" i wiele innych.

Spotkanie odbędzie się 16 października 2019 r., godz. 17.00 – Centrum Kulruralno-Oświatowo-Sportowe „KOS” w Łęgu Tarnowskim. Wstęp wolny!

Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia książek Autorki wraz z autografem i dedykacją!

Ewa Wachowicz odwiedzi Łęg Tarnowski w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką”, finansowanego przez Województwo  - III edycja Budżetu Obywatelskiego. Projekt realizowany jest w 3 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie,  Dąbrowski Dom Kultury oraz Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

Liczba odsłon: 480
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.