Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W dniu 27.09.2019r. z podpisano umowę na roboty budowlane z wykonawcą tj.: Przedsiębiorstwem Drogowo-Mostowym, Spółka Akcyjna, ul. Drogowców 1, 39-200 Dębica w ramach zadania pn.: „Przebudowa drogi gminnej 203517K ul. Wyspiańskiego w km od 0+006 do 0+754 w miejscowości Niedomice - Gmina Żabno”.

Robotami budowlanymi został objęty odcinek długości 747,8m – km 0+006,20 – 0+754,00. W ramach zadania przewidziano budowę drogi gminnej o przekroju ulicznym – jezdnia o nawierzchni bitumicznej szerokości 5,50m – szerokość wraz ze ściekami przykrawężnikowym, chodnikiem przyjezdniowym o szerokości 2,00m po stronie lewej i zieleńcem za krawężnikiem po stronie prawej oraz wjazdami do posesji. Dodatkowo wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni bitumicznej, nastąpi przebudowa chodnika i wjazdów oraz budowa odwodnienia. Po zakończeniu robót budowalnych zostanie wprowadzona docelowa organizacja ruchu w zakresie likwidacji istniejącego progu zwalniającego, lokalizacji znaków pionowych oraz przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem dedykowanym przejścia.  

Liczba odsłon: 491
Autor: PB
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.