Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W niedzielę 22 września Żabno odwiedził Andrzej Krzywy lider zespołu De Mono. Podczas spotkania dał się poznać jako pełen uroku, niezwykle ciepły i wrażliwy człowiek.

Artysta opowiedział zgromadzonej w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie publiczności o swoim dzieciństwie oraz o kareierze zawodowej, pełnej nie tylko przypadków, ale także wyrzeczeń. Muzyk opowiedział o pracy nad książką „Na krzywy ryj. Szczera spowiedź lidera De Mono”, którą ze specjalną dedykacją dla czytelników można już wypożyczyć w żabnieńskiej bibliotece. Po rozmowie Adrzej Krzywy w towarzystwie zaprzyjaźnionych muzyków: Wojtka Klicha (gitara), Arka Boryczki (gitara), Jurka Drobota (gitara basowa) i Kamila Patulskiego (perkusja) zagrał i zaśpiewał wspólnie z publicznością. Nie zabrakło również czasu na bezpośrednie spotkanie z widzami. Andrzej podpisywał swoje książki, chętnie fotografując się i rozmawiając z fanami.

Spotkanie z Andrzejem Krzywym w Żabnie odbyło się w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką", finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 3. edycji Budżetu Obywatelskiego. Organizatorami projektu są burmistrzowie 3. gmin: Burmistrz Żabna – Marta Herduś, Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej - Krzysztof Kaczmarski. Projekt realizowany jest w 3 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie, Dąbrowski Dom Kultury, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

Liczba odsłon: 371
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.