Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Ośrodek Pomocy Społecznej w Żabnie informuje, iż w ramach współpracy z Caritas Archidiecezji Krakowskiej przystępuje do realizacji kolejnej edycji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa- Podprogram 2019.

 

Pomocą żywnościową w ramach PO PŻ mogą być objęte osoby i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, spełniające kryteria określone w art. 7 ustawy o pomocy społecznej, których dochód nie przekracza 200% kryterium uprawniającego do korzystania z pomocy społecznej tj.:

 

  • 1402,00 zł dla osoby samotnie gospodarującej
  • 1056,00 zł dla osoby w rodzinie.

 

Kierowaniem i kwalifikowaniem mieszkańców gminy do w/wym. Programu zajmują się pracownicy socjalni Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie.

 

Osoby najbardziej potrzebujące winny zgłosić się do OPS w Żabnie w celu otrzymania skierowania.

 

Informacja o terminie dystrybucji żywności w Gminie Żabno zostanie podana niezwłocznie po otrzymaniu informacji z Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

 

Informacja ta zostanie zamieszczona na stronie internetowej Ośrodka, informacji udzielać będą pracownicy socjalni w godzinach pracy Ośrodka również telefonicznie pod numerem 14 645 65 60 lub 14 645 64 33.

 

Liczba odsłon: 239
Autor: ops
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.