Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Publiczne Przedszkole w Żabnie  ul. Jagiełły 12, 33-240 Żabno, uprzejmie informuje, iż w wyniku zakończenia  naboru na w/w stanowisko została wybrana:

  • Pani Iwona Kaczówka, zam. Żabno .

Uzasadnienie:

Pani Iwona Kaczówka spełniła wymogi formalne określone w ogłoszeniu  oraz wykazała się bardzo dobrą znajomością zagadnień  z  zakresu objętego naborem stanowiska. Ponadto odpowiedziała na kilka pytań z zakresu pracy pomocy kuchennej, przestrzegania zasad higieniczno-sanitarnych , BHP i ppoż. oraz dyscypliny pracy, omówiono jakie posiada doświadczenie  w pracy gastronomicznej ,  w zakresie planowania i organizacji swojej pracy oraz umiejętność posługiwania się kuchennymi urządzeniami mechanicznymi. Ponadto zadano  pytania z zakresu znajomości zasad żywienia zbiorowego oraz przepisów i procedur dokumentacji sanitarnej wg zasad HACCPU uzyskała najwyższy wynik ze wszystkich ustalonych kryteriów na dane stanowisko w ramach  rozmowy kwalifikacyjnej.

Anna Chyc

(Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej)

 

Liczba odsłon: 677
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

Związek Samorządów Polskich

Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Desk
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.