Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Dwa zadania związane z przebudową i remontem dróg gminnych na terenie naszego samorządu zostały rekomendowane do dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Lista została już zatwierdzona podpisem premiera Mateusza Morawieckiego, a następnym etapem będzie przekazanie środków umową pomiędzy województwem, a gminą.

Przebudowa drogi gminnej dotyczyć będzie Niedomic, a konkretnie ulicy Wyspiańskiego. Jest to odcinek ponad siedmiuset metrowy, którego wartość przebudowy oszacowano na ponad 1516701,00 zł. Gmina Żabno może liczyć na 80% dofinansowanie, a to przekłada się na kwotę 1213360,00 zł.

Drugi remont dotyczyć będzie ul. Partyzantów w Ilkowicach, także na odcinku ponad siedmiuset metrowym. Budżet tego zadania ustalono na 1993293,10 zł. 80% kosztów, czyli 1594634,00 zł pochodzić będzie z Funduszu Dróg Samorządowych. Resztę w obu przypadkach dołoży gmina z własnego budżetu. Realizację zadań przewidziano na 2019 i 2020 rok.

Liczba odsłon: 675
Autor:
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.