Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Dwa zadania związane z przebudową i remontem dróg gminnych na terenie naszego samorządu zostały rekomendowane do dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Lista została już zatwierdzona podpisem premiera Mateusza Morawieckiego, a następnym etapem będzie przekazanie środków umową pomiędzy województwem, a gminą.

Przebudowa drogi gminnej dotyczyć będzie Niedomic, a konkretnie ulicy Wyspiańskiego. Jest to odcinek ponad siedmiuset metrowy, którego wartość przebudowy oszacowano na ponad 1516701,00 zł. Gmina Żabno może liczyć na 80% dofinansowanie, a to przekłada się na kwotę 1213360,00 zł.

Drugi remont dotyczyć będzie ul. Partyzantów w Ilkowicach, także na odcinku ponad siedmiuset metrowym. Budżet tego zadania ustalono na 1993293,10 zł. 80% kosztów, czyli 1594634,00 zł pochodzić będzie z Funduszu Dróg Samorządowych. Resztę w obu przypadkach dołoży gmina z własnego budżetu. Realizację zadań przewidziano na 2019 i 2020 rok.

Liczba odsłon: 1019
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.