Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Startujemy z kolejną edycją projektu "Mała książka- wielki człowiek"!

Już od 2 września można odbierać wyprawki i karty na ten rok! Zapraszamy wszystkie przedszkolaki w wieku 3-6 lat do bibliotek w Żabnie, Łęgu Tarnowskiem, Niecieczy, Niedomicach i Otfinowie !

W skład wyprawki wchodzi książeczka dla dzieci "Pierwsze czytanki dla...", poradnik dla rodziców oraz Karta Małego Czytelnika na której dziecko podczas każdej wizyty w bibliotece zbiera naklejkę.

Po uzyskaniu dziesięciu naklejek Młody Czytelnik zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania oraz otrzyma pamiątkową przypinkę.

Dzieci, które otrzymały już swoje dyplomy oraz wyprawki w I edycji projektu, zapraszamy do nas ponownie!

Projekt „Mała książka – wielki człowiek” ma na celu popularyzację czytania wśród najmłodszych oraz zachęcanie do korzystania z biblioteki jako miejsca przyjaznego dzieciom i oferującego wspaniałą literaturę.

W ubiegłym roku projekt okazał się dużym sukcesem, w całej gminie wydaliśmy ponad 100 wyprawek dla trzylatków, wiele dzieci wracało do nas regularnie i otrzymało dyplom.

Liczba odsłon: 230
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

Związek Samorządów Polskich

Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Desk
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.