Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Z radością informujemy, że książki i audiobooki zakupione w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego trafiają na nasze półki!

Projekt "Spotkania z kulturą bliską i daleką", na który tak licznie oddawali Państwo głosy, pozwolił nam na zakup 1568 woluminów i 421 audiobooków. Książki wzbogacą księgozbiory biblioteki w Żabnie oraz filii w Niedomicach, Niecieczy, Łęgu Tarnowskim i Otfinowie.

Zapraszamy i zachęcamy do wypożyczania nowości!

Projekt „Spotkania z kulturą bliską i daleką” finansowany jest przez Województwo Małopolskie w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego. Organizatorami projektu są burmistrzowie 3. gmin: Burmistrz Żabna – Marta Herduś, Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej - Krzysztof Kaczmarski. Projekt realizowany jest w 3 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie,  Dąbrowski Dom Kultury, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

 

Liczba odsłon: 224
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

Związek Samorządów Polskich

Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Desk
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.