Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


11 sierpnia w amfiteatrze letnim w Bobrownikach Wielkich jubileusz 10-lecia działalności obchodził będzie Zespół Folklorystyczny „Bobrowianie”. Początek o godz. 16.00.

Zespół „Bobrowianie” liczy prawie 40 osób i ma charakter wielopokoleniowy. Składa się z grupy dziecięcej i młodzieżowo – dorosłej. Działa pod patronatem Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. W swoim repertuarze posiada tańce krakowskie, rzeszowskie, lubelskie, pogórzańskie, spiskie, śląskie oraz narodowe, a także programy kolędnicze i widowiska oparte na kulturze Powiśla Dąbrowskiego. Kierownikiem Zespołu jest Pani Halina Żeleźnik.

Do udziału w koncercie jubileuszowym 11 sierpnia zaproszone zostały zespoły z sąsiednich gmin: Dąbrowy Tarnowskiej – Zespół „Nieczajnianie”; Radłowa – Zespół „Biskupianie”; gminę Żabno reprezentował będzie Zespół  „Otfinowianie”. Nie zabraknie także występów gospodarzy – jubilatów.

Zwieńczeniem obchodów będzie koncert zespołu „Turnioki”, który zaplanowano na godz. 19.00

 

Liczba odsłon: 332
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.