Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Co nam w duszy gra…” to tytuł wystawy, której wernisaż odbędzie się 31 lipca 2019 r. w Galerii „Rozmaitości” Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. Wernisaż jest jednym z punktów bogatego programu tegorocznych Dni Żabna. Na wystawie będzie można zobaczyć obrazy i rzeźby mieszkańców gminy Żabno. Swoje prace zaprezentują: Agnieszka Klich z Ilkowic, Jan Wójcik z Żabna, Alicja Klich z Łęgu Tarnowskiego, Krystyna Łata z Żabna, Elżbieta Częczek z Łęgu Tarnowskiego, Mariusz Kumięga z Ilkowic, Henryk Korus z Żabna, Adam Tomczyk z Żabna, Karolina Jabłońska z Żabna i Oliwia Podlasiewicz z Niedomic.

Wernisaż „Co nam w duszy gra…” uświetnią swoim występem gminne zespoły folklorystyczne „Otfinowianie” i „Bobrowianie”. Zapraszamy serdecznie…

Liczba odsłon: 223
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.