Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


13 lipca 2019 r. w Czyżowie odbył się „Piknik Rodzinny” zorganizowany z inicjatywy Rady Sołeckiej oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Czyżowie, podczas którego zostało poświęcone nowe pomieszczenie w Domu Ludowym i oficjalnie rozpoczęło swą działalność KGW.

W pikniku wzięli udział mieszkańcy wsi z rodziną i przyjaciółmi oraz zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani burmistrz Marta Herduś, Pani Marta Warias,
Pani Stanisława Łabno z mężem, Pan Marek Szostek z żoną oraz ks. proboszcz Stanisław Wąchała.

Wspólne integrowanie się środowiska lokalnego mogło się odbyć dzięki środkom finansowym pozyskanym przez KGW w Czyżowie (ARiMR), wsparcie sponsorów oraz zaangażowanie i pomoc ze strony mieszkańców.

Czyżów w tym dniu tętnił życiem. Rozgrywki sportowe, dmuchany plac zabaw, autobus dla dzieci Rajtek, malowanie twarzy, wizyta strażaków i policjantów, nastrojowa muzyka oraz różnorodne przekąski sprawiły, że humory dopisywały a atmosfera miała charakter rodzinny. Nad wszystkim czuwali członkowie KGW w Czyżowie, którzy, zadowoleni z pikniku, już myślą o realizacji kolejnych projektów.

 

Liczba odsłon: 338
Autor: KGW
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd

Odpady komunalne
RODO
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
WFOS
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.