Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Zachwycona publiczność długo oklaskiwała wykonawców koncertu, który 17 czerwca odbył się w ramach Wieczoru Talentów w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Impreza była swoistym podsumowaniem pracy instruktorów pracujących w Centrum Kultury, ale przede wszystkim była okazją do publicznego zaprezentowania się na scenie uczestników zajęć prowadzonych w placówce. Dla wielu z nich był to pierwszy występ przed publicznością. Wszyscy poradzili sobie doskonale. Wychowankowie Marty Czechowskiej i Kamila Patulskiego zachwycali grą na pianinie, gitarze i perkusji.

Na Wieczorze Talentów nie zabrakło także i innych dziedzin, którymi na co dzień zajmuje się Gminne Centrum Kultury w Żabnie. Swoją obecność zaakcentowali członkowie Klubu Plastyki, którzy pod kierunkiem Teresy Kapy przygotowali wystawę swoich prac, obrazującą efekty ich całorocznej działalności. Nie zabrakło też fotografii, którymi z kolei pochwalili się uczestnicy całorocznych warsztatów fotograficznych prowadzonych przez Krzysztofa Wójcika. Wystawę prac plastycznych i fotograficznych można podziwiać do końca wakacji w dolnym holu Gminnego Centrum Kultury w Żabnie.

Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe certyfikaty, potwierdzające ich udział w zajęciach, zaś instruktorzy - otrzymali gorące podziękowania w formie gromkich braw od swoich podopiecznych.

Liczba odsłon: 313
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.