Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Z okazji Dnia Dziecka koordynator szkolnego koło wolontariatu w Otfinowie Jadwiga Dziubla – nauczyciel geografii i przyrody zorganizowała po raz ósmy akcję charytatywną na rzecz Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Podopieczni tego Hospicjum zmagają się z poważnymi schorzeniami m.in. Zespół Edwardsa, Zespół De Grouchyego, nowotwory złośliwe mózgu, zespoły wad wrodzonych serca, twarzoczaszki, rdzeniowy zanik mięśni, niewydolności oddechowe. Wszyscy biorący udział w akcji wykazali duże zrozumienie   i zaangażowanie, chętnie dzielili się z chorymi dziećmi i ofiarowali dla nich potrzebne rzeczy. Grupa wolontariuszy wraz z opiekunem 03czerwca zawiozła dary m.in. pampersy, pieluchy, podkłady, słodycze, wody mineralne, soczki, środki do dezynfekcji, chusteczki nawilżające dla niemowląt.

Słowa podziękowania i uznania należą się Pani Burmistrz Marcie Herduś oraz zastępcy burmistrza Panu Zbigniewowi Lustofinowi, którzy umożliwili transport darów i wyjazd wolontariuszy z opiekunem do Rzeszowa gminnym busem.

Wyrażamy swoją wdzięczność za dobroć, bezinteresowność i chęć niesienia pomocy chorym dzieciom wszystkim darczyńcom.

Liczba odsłon: 254
Autor: SzP w Otfinowie
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.