Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Tradycyjnie o godzinie 15 odbyła się uroczysta Msza Święta, która zainaugurowała dziewiąty już piknik rodzinny organizowany przy Szkole Podstawowej w Sieradzy. Słoneczna pogoda była pięknym bonusem do atrakcji, jakie czekały na przybyłych licznie gości. Po uroczystej Mszy Świętej, odprawionej przez naszego księdza katechetę, zabawę rozpoczęły występy najmłodszych uczniów tańcami i piosenkami o tematyce wiosennej dedykowane wszystkim mamom z okazji ich święta. Jak co roku były zabytkowe pojazdy, wóz strażacki, kucyki, przejażdżki bryczką, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, łamigłówki, wata cukrowa, grill, swojszczyzna oraz oczywiście wspaniałe domowe wypieki. Nowością były zabawy z animatorami oraz cieszące się wielką popularnością stoisko z tatuażami oraz stoisko z domowymi ruskimi pierogami. Nie obyło się też bez loterii fantowej.

Piknik udało nam się zorganizować dzięki ofiarności licznych sponsorów, którzy od lat pomagają naszej szkole i którym z całego serca dziękujemy.

 

Liczba odsłon: 536
Autor: SP Sieradza
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.