Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Tradycyjnie o godzinie 15 odbyła się uroczysta Msza Święta, która zainaugurowała dziewiąty już piknik rodzinny organizowany przy Szkole Podstawowej w Sieradzy. Słoneczna pogoda była pięknym bonusem do atrakcji, jakie czekały na przybyłych licznie gości. Po uroczystej Mszy Świętej, odprawionej przez naszego księdza katechetę, zabawę rozpoczęły występy najmłodszych uczniów tańcami i piosenkami o tematyce wiosennej dedykowane wszystkim mamom z okazji ich święta. Jak co roku były zabytkowe pojazdy, wóz strażacki, kucyki, przejażdżki bryczką, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, łamigłówki, wata cukrowa, grill, swojszczyzna oraz oczywiście wspaniałe domowe wypieki. Nowością były zabawy z animatorami oraz cieszące się wielką popularnością stoisko z tatuażami oraz stoisko z domowymi ruskimi pierogami. Nie obyło się też bez loterii fantowej.

Piknik udało nam się zorganizować dzięki ofiarności licznych sponsorów, którzy od lat pomagają naszej szkole i którym z całego serca dziękujemy.

 

Liczba odsłon: 410
Autor: SP Sieradza
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.