Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


To był wyjątkowy Dzień Dziecka,  dla grupy teatralnej „Galimatias” ze Szkoły Podstawowej w Żabnie. Dzieci wzięły udział w Międzynarodowym Festiwalu Kultury Dziecięcej w Pacanowie. W wypełnionej po brzegi Sali Centrum Bajki, aktorzy stanęli w artystyczne szranki z najlepszymi zespołami  teatralnymi z całej Polski.

„Galimatias” zaprezentował sztukę pt. „Baśń o grającym imbryku” w reżyserii Elżbiety Kijowskiej. Spektakl o pracowitym kowalu i jego zwierzakach, zachwycił komisję artystyczną, która przyznała mu III miejsce na XIII Spotkaniach Mistrzów Teatru. Również III miejsce przyznało zabawnej opowieści Dziecięce Jury. Zmaganiom artystycznym towarzyszyło mnóstwo wspaniałych atrakcji. Najbardziej, młodym aktorom  spodobał się koncert Antka Smykiewicza, znanego m. in. z programu The Voice of Poland i Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Zespół wyjechał z Pacanowa nie tylko z nagrodami, ale przede wszystkim z fantastycznymi wrażeniami! To było niezapomniane świętowanie z Koziołkiem Matołkiem.

Liczba odsłon: 197
Autor:
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.