Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Gminne Centrum Kultury oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają na spektakl plenerowy „Umrzeć ze śmiechu”. 14 czerwca o godzinie 19:00 w niecodziennej scenerii żabnieńskiego Rynku aktorzy Teatru TeTaTet wystawią spektakl w reżyserii Mirosława Bielińskiego. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie, które będzie miało miejsce w samym centrum naszego miasta.

„Umrzeć ze śmiechu” to zabawna komedia o Connie, Millie i Lenny, dla których śmierć przyjaciółki mogłaby być katastrofą, jednak one postanawiają urządzić zmarłej „pożegnalny wieczór”. Rozpoczyna się impreza, po której nic już nie będzie takie samo.

TeTaTet to pochodzący z Kielc teatr, założony w 2017 roku przez Teresę i Mirosława Bielińskich, którego celem jest przede wszystkim tworzenie i wystawianie przedstawień teatralnych oraz wspieranie, promowanie, organizowanie i generowanie szeroko pojętych działań kulturalnych.

Spektakl odbędzie się w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką” finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego. Organizatorami projektu są burmistrzowie 3. gmin: Burmistrz Żabna – Marta Herduś, Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej - Krzysztof Kaczmarski. Projekt realizowany jest w 3 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie,  Dąbrowski Dom Kultury, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

Liczba odsłon: 197
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.