Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach zapraszają na kolejne z cyklu „Spotkanie z Ilkowicami”, które odbędzie się w niedzielę 9 czerwca. Tym razem publiczność będzie miała przyjemność obejrzeć spektakl „Sztuka swatania według Moliera”. Spektakl przygotowany został przez Amatorski Teatr „RAZEM” działający przy Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach na podstawie utworów „Skąpiec”, „Chory z urojenia” i „Szkoła żon” autorstwa francuskiego komediopisarza Moliera. Zapraszamy 9 czerwca na godz. 15:00 do Gminnego Centrum Kultury w Żabnie.

Autorkami scenariusza i reżyserkami spektaklu „Sztuka swatania według Moliera” są: Ewa Saładyga i Maria Merchut – Szwalec. A spektaklu występują: Piotr Mitera, Marcin Nowak, Tomasz Gdowski, Katarzyna Banek, Anna Englart, Anna Rzepka, Małgorzata Jurek, Paulina Patulska, Katarzyna Kieć, Ryszard Flis, Marcin Kuruc, Robert Cich, Jerzy Englart, Justyna Szewc, Leszek Cich, Jarosław Sztorc i Agnieszka Wilk.

Wstęp na spektakl jest wolny. Serdecznie zapraszamy…

Liczba odsłon: 186
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.