Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gry i zabawy ruchowe, dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy czy interaktywny namiot - knoocker to tylko część atrakcji, z jakich można było skorzystać podczas Dnia Dziecka zorganizowanego przy Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Pogoda dopisała, nie zawiedli także najmłodsi, którzy wraz z rodzinami licznie przybyli na piknik.

Podczas imprezy najmłodsi chętnie uczestniczyli w warsztatach plastycznych, gdzie wykonywali podkowy szczęścia, uczyli się kaligrafii pisząc piórem i atramentem czy też ozdabiali okolicznościowe pocztówki . Dzieci z ciekawością oglądały wozy policji i straży pożarnej z OSP Żabno, które w tym dniu można było zobaczyć od środka. Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko Polskiego Związku Łowieckiego - Okręg w Tarnowie, który przyciągał uczestników nie tylko grami i zabawami dla dzieci, ale dawał możliwość degustacji potraw z dziczyzny.

Finałem, niezwykle udanego popołudnia był spektakl familijny „A niech to gęś kopnie” w wykonaniu teatru AD HOC. Tuż przed spektaklem Burmistrz Żabna Marta Herduś wręczyła nagrody laureatom konkursu plastycznego „Kwiaty Wyspiańskiego” i laureatom konkursu wiedzy o Stanisławie Wyspiańskim „Stanisław Wyspiański – człowiek i artysta”.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursów i dziękujemy wszystkim, którzy w tym dniu byli z nami…

Za pomoc w organizacji Dnia Dziecka bardzo dziękujemy:

- policjantom z Komisariatu Policji w Żabnie z Panem Komendantem Dominikiem Rzepeckim

- strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Żabnie

- myśliwym z Polskiego Związku Łowieckiego - Okręg w Tarnowie oraz z Koła Łowieckiego „Naddunajeckie” z Panem Prezesem Januszem Garbarzem

- aktorom Teatru AD HOC z Panią reżyser Elżbietą Kijowską.

Obchody Dnia Dziecka współfinansowane były przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żabnie.

Liczba odsłon: 521
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.