Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie informuje, iż w związku z rozpoczętym 20 maja 2019 roku naborem uczestników do projektu pn. „Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w gminie Żabno” pierwsza rekrutacja osób zainteresowanych udziałem w Projekcie nastąpi w terminie 7 – 8 czerwca 2019 roku.

W związku planowaną I turą rekrutacji w dniach 7-8 czerwiec 2019 roku ankiety rekrutacyjne osób zainteresowanych udziałem w ww. projekcie należy składać do dnia 6 czerwca 2019 roku w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie, ul. Świętego Jana 3a, 33-240 Żabno.

Nadmienia się, iż osoby zainteresowane udziałem w projekcie, które złożą ankiety rekrutacyjne  po  dniu 6 czerwca 2019 roku będą kwalifikowane w II turze rekrutacji.  W sytuacji kiedy lista podstawowa będzie pełna osoby zainteresowane udziałem w Projekcie zostaną wpisane na listę rezerwową.

Zgłoszenie chęci udziału w Projekcie powinno być przekazane pracownikowi socjalnemu Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie właściwemu ze względu rejon zamieszkania zainteresowanego. Ankietę rekrutacyjną dziecka można uzyskać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Żabnie, ul. Świętego Jana 3a lub pobrać i wydrukować:

Regulamin rekrutacji do projektu pn. „Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w gminie Żabno”

Załącznik nr 1 - Ankieta rekrutacyjna

Załącznik nr 2 - Oświadczenia

 

 

 

Projekt pn. „Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w gminie Żabno” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach 9 Osi Priorytetowej Region spójny społecznie, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 9.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne w regionie, Typ projektu: C. wsparcie dla tworzenia i/lub działalności placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Liczba odsłon: 214
Autor: ops
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.