Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Sejmik Województwa Małopolskiego zatwierdził dotacje z programu „Małopolskie remizy”. Gmina Żabno może liczyć na wsparcie projektu dotyczącego remontu przy jednostce OSP w Łęgu Tarnowskim.

Blisko 46 tys. złotych wsparcia jest zagwarantowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego na remont przy budynku OSP w Łęgu Tarnowskim. Po latach budowy i prac wykończeniowych, które również były wspierane funduszami z programu „Małopolskie remizy”, przyszedł czas na zagospodarowanie otoczenia. Obok niewielkich prac związanych z remontem wewnątrz obiektu, główny nacisk we wniosku postawiono na wykonanie utwardzenia i nawierzchni z kostki betonowej wokół budynku. Prace zostaną wykonane do końca października.

Liczba odsłon: 537
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.