Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W piątkowy poranek, 24 maja 2019 roku, uczniowie klas trzecich przystąpili do zmagań  XVI Gminnego Konkursu Języka Angielskiego ’’English Festivals ‘’, który swoim patronatem objęła Pani Burmistrz Miasta i Gminy Żabno, Marta Herduś.

Uczestnicy musieli się wykazać nie tylko wiedzą ale także umiejętnościami działania w zespole. Dzieci wykonywały zadania nawiązujące do Świąt Wielkanocnych, Walentynek, Bożego Narodzenia, Dnia Matki oczywiście w języku angielskim. W konkursie udział wzięli reprezentanci klas trzecich szkół podstawowych z Żabna, Łęgu Tarnowskiego, Odporyszowa, Sieradzy i Bobrownik Wielkich.

Rywalizację jak co roku oceniała komisja w składzie: Pani Anna Gadowska – nauczyciel języka angielskiego w Brzesku, Pani Beata Wójcik – doradca zawodowy, Pani Kinga Gajdosz – nauczyciel języka angielskiego w Wierzchosławicach.

Konkurs został przygotowany z niezwykłym zaangażowaniem i zawierał wiele nowych obszarów zmagań dlatego wykonanie zadań wymagało od uczestników również kreatywności. Po zaciętej rywalizacji zwycięstwo przypadło reprezentantom klasy III  ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich, których przygotowywała Pani Monika Czeczot. Nagrody w postaci gier, książek, upominków, gadżetów dla wszystkich uczestników a dla zwycięzców dodatkowo puchar ufundowali: Pani Burmistrz Marta Herduś, powiat tarnowski. Konkurs zorganizowała i przeprowadziła mgr Renata Kawula, nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Żabnie.

Liczba odsłon: 222
Autor: rk
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.