Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminne Centrum Kultury w Żabnie zapraszają na spotkanie autorskie z Ewą Stadtmüller.

Ewa Stadtmüller – pedagog, pisarka i dziennikarka w jednej osobie jest autorką ponad stu książek dla dzieci. Są wśród nich zbiory opowiadań, bajki, wiersze, scenariusze teatralne oraz opracowania znanych baśni i legend. Na szczególną uwagę zasługują napisane wspólnie z Anną Chachulską przewodniki: „Kraków i okolice” oraz „Zakopane i okolice”. Nurt religijny w twórczości autorki reprezentują  książki: „Zwierzyniec Pana Boga”, „Przypalona szarlotka”, opowieść o Janie Pawle II „Z Wadowic do nieba”, „Znak pokoju”.

Warsztaty literackie „Jak powstaje książka” Ewa Stadtmüller  przeprowadzi 4 czerwca w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Żabnie o godz. 8.45 oraz w Filii Bibliotecznej w Niedomicach o godz. 10.45.

Spotkanie z Ewą Stadtmüller odbędzie się w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką”. Zadanie jest finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Liczba odsłon: 107
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.