Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Koncertowi Majki Jeżowskiej i akcji Kilometry Dobra w Gminnym Centrum kultury w Żabnie towarzyszyło ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród w konkursach plastycznych, które ostatnio organizowane były przez Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie. Nagrody z rąk: Burmistrz Żabna Marty Herduś, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żabnie Krzysztofa Lechowicza, Radnych Rady Miejskiej: Arkadiusza Stolarczyka i Wojciecha Ryndaka oraz Prezesa Zarządu Gminnego Związku OSP RP w Żabnie Jana Szpilskiego odebrali laureaci i uczestnicy konkursów: „Nie wypalaj suchych traw”, Kiedy dzwonię po straż pożarną”, „Strażak w akcji” oraz „Wyspiański w moich oczach”.

Poniżej zamieszczamy listę laureatów poszczególnych konkursów i serdecznie gratulujemy sukcesów.

Konkurs „Kiedy dzwonię po straż pożarną”

w grupie wiekowej - klasy I:

I miejsce              -             Amelia Wietecha ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

II miejsce            -             Kornelia Majzner ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

III miejsce           -             Gabriela Kiełbasa ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

                                            Karolina Kijowska ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

 

w grupie wiekowej - klasy II:

I miejsce              -             Laura Prisacaru - Cygan ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

II miejsce            -             Izabela Kowal ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

III miejsce           -             Marcel Zych z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

Wyróżnienie       -             Julia Trytko ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

                                             Szymon Wróbel ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

 

w grupie wiekowej - klasy III:

I miejsce              -             Michał Ciuruś z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy

II miejsce            -             Kacper Łabuda ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

III miejsce           -             Oliwia Cygan ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

Wyróżnienie       -             Krzysztof Puła z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy

                                             Mateusz Kondal ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

 

Konkurs „Nie wypalaj suchych traw”

w grupie wiekowej - klasy IV:

I miejsce              -             Maciej Kostrzewa ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

II miejsce            -             Nikola Kostrzewa ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

                                             Gabriela Bartoszek ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

III miejsce           -             Rafał Chłopek ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

Wyróżnienie       -             Wiktoria Stachura ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

                                             Anna Rydzewska ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

 

w grupie wiekowej - klasy V:

I miejsce              -             Julia Bachara ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

II miejsce            -             Gabriela Jaworska z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

III miejsce           -             Fabio Prisacaru – Cygan ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

Wyróżnienie       -             Filip Kareta ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

                                             Łukasz Kozioł z Publicznego katolickiego Zespołu szkół i Przedszkola w Niecieczy

 

w grupie wiekowej - klasy VI:

I miejsce              -             Kacper Witek ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach                                   

II miejsce            -             Giulia Prisacaru – Cygan ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

III miejsce           -             Kacper Prażuch ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

 

Konkurs „Strażak w akcji”

w grupie wiekowej – klasy VII:

I miejsce              -             Aleksandra Nalepa ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

II miejsce            -             Wiktoria Zając ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

III miejsce           -             Anna Kieć z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

 

Konkurs „Wyspiański w moich oczach”

w kategorii wiekowej klasy I-III:

 

I miejsce:               Zofia Mądrzyk – Klub Plastyki GCK w Żabnie

                                Magdalena Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                                Martyna Wiekierak – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

                                Amelia Wietecha – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                         

II miejsce:             Dominika Kaczówka – Klub Plastyki GCK w Żabnie

                                Amelia Pitaś – Szkoła Podstawowa w Żabnie     

 

III miejsce:            Weronika Wojciechowska – Klub Plastyki GCK w Żabnie

                                Artur Pytka – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

                                Zuzanna Flis – Klub Plastyki GCK w Żabnie

                         

Wyróżnienie:        Bartosz Bociek – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

                                Emilia Węc – Szkoła Podstawowa w Żabnie

 

 

 

w kategorii wiekowej klasy IV-VI nagrody zdobyli:

 

I miejsce:               Zuzanna Patulska – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim

                                Wiktoria Mika- Klub Plastyki GCK w Żabnie

 

II miejsce:              Aleksandra Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                                Emilia Merchut – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                    

III miejsce:            Magdalena Pochroń – Klub Plastyki GCK w Żabnie

                                Kamila Chłoń – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                                Łukasz Kozioł – Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkola w Niecieczy

w kategorii wiekowej klasy VII, VIII, III gimnazjum nagrody zdobyli:

 

I miejsce:               Emilia Florek – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                                Paulina Czarna – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                                Kinga Woziwoda- Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim

                       

II miejsce:              Leon Piwowarczyk  –Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

                                Martyna Bąk – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

                 

III miejsce:            Wiktoria Warzecha – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                                Natalia Zych – Szkoła Podstawowa w Żabnie     

 

Wyróżnienie:        Maciej Kwaśniak -  Szkoła Podstawowa w Żabnie

                    

 

 

 
Liczba odsłon: 281
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.