Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Akcja charytatywna i przebojowy koncert niekwestionowanej gwiazdy sceny dziecięcej – Majki Jeżowskiej to propozycja na przyjemne i zarazem pożyteczne spędzenie niedzielnego popołudnia w Żabnie. 12 maja od godz. 16:00 Gminne Centrum Kultury w Żabnie wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tarnowie organizują akcję Kilometry Dobra.pl. Odbędzie się ona na placu przed Centrum Kultury w Żabnie. Program zapowiada się bogato i ciekawie. Będą gry i zabawy sportowe, malowanie twarzy, loteria fantowa, foto na wesoło oraz pokazy i konkursy dla dzieci prowadzone przez Policję. Nie zabraknie waty cukrowej i potraw z grilla. Zaplanowano także kiermasz prac osób niepełnosprawnych, a wszystko to w ramach zbiórki funduszy na zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych oraz wprowadzenie innowacyjnych form wsparcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną. Wszystkich, którzy chcą wspomóc Stowarzyszenie, a przy tym dobrze się bawić  - serdecznie zapraszamy.

Finałem niedzielnej akcji w Żabnie będzie o godz. 18:00 koncert Majki Jeżowskiej – piosenkarki i autorki wielu przebojów dla dzieci. Od wielu lat przyciąga ona na swoje familijne koncerty bardzo szeroką publiczność a na jej przebojach: „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Kolorowe dzieci”, „Laleczka z saskiej porcelany” wychowuje się kolejne już pokolenie słuchaczy. Koncert w Żabnie jest realizowany w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką”. Zadanie jest finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wstęp na koncert jest wolny.

Przed koncertem Majki Jeżowskiej około godz. 17:30 odbędzie się ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród w konkursach plastycznych: „Nie wypalaj suchych traw”, „Kiedy dzwonię po straż pożarną” i „Strażak w akcji” oraz „Wyspiański w moich oczach”, których organizatorami byli: Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie oraz Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Tarnowie. Wszystkich, którzy brali udział w konkursach Organizatorzy zapraszają po odbiór nagród i dyplomów.

Liczba odsłon: 560
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.