Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

2019-04-29

O swoich sugestiach i obserwacjach dotyczących funkcjonowania oświaty, pełniący funkcję Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żabnie Krzysztof Lechowicz, miał możliwość debatować na obradach „okrągłego stołu edukacyjnego” w Warszawie. Spotkanie to zostało zorganizowane przez Premiera RP Mateusza Morawieckiego, a udział w nim brali przedstawiciele środowisk oświatowych, rodzice działający na rzecz szkół, nauczyciele oraz samorządowcy. Krzysztof Lechowicz zgłosił się do udziału w obradach jako członek Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Żabnie.

Każdy z zaproszonych uczestników miał okazję do przekazania swojego zdania na temat obecnej sytuacji w oświacie, począwszy od pensji pracowników szkół, poprzez program zajęć, jakość nauczania, czy też obciążenia samorządów z tytułu prowadzenia szkół. Zapraszamy do obejrzenia relacji z obrad, które możemy znaleźć w serwisie Youtube, pod adresem: https://youtu.be/VfHXADARsGg?t=6426

Kolejnym etapem rozmów będą debaty panelowe, w mniejszych gronach. Stąd też apel Przewodniczącego do osób zaangażowanych w oświatę o przesyłanie konkretnych propozycji, które mogłyby być przedmiotem rozmów we wtorek 30 kwietnia. Wiadomości można wysyłać poprzez formularz kontaktowy na fanpage Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żabnie.

Liczba odsłon: 688
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.