Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Burmistrz Żabna, Gminne Centrum Kultury i Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają na spotkanie „Z książką w tle…”, które odbędzie się 8 maja o godz. 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. W ramach spotkania odbędzie się promocja najnowszej publikacji Pawła Domańskiego „Magistrat i stacja PKP w Żabnie”. Dla wszystkich uczestników spotkania przewidziano bezpłatne egzemplarze książki.

Druga część wieczoru poświęcona będzie na spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią - znanym i cenionym dziennikarzem, publicystą chrześcijańskim z misją niesienia pomocy potrzebującym. Hołownia to także dwukrotny laureat nagrody Grand Press oraz autor kilkunastu książek, w większości traktujących o relacji współczesnego świata i religii chrześcijańskiej. W swoich książkach tłumaczy prawdy wiary na współczesny język – sięga po przykłady z popkultury, skłania do refleksji i rozbawia. Szerokiej publiczności znany jest z programów telewizyjnych „Mamy Cię!” oraz „Mam talent!” Szymon Hołownia jest też założycielem dwóch fundacji: Fundacji Kasisi i Dobrej Fabryki.

Po spotkaniu będzie możliwość nabycia książek autora wraz z dedykacją.

Spotkanie z Szymonem Hołownią odbędzie się w ramach programu: Dyskusyjny Klub Książki i Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dofinansowane jest ze środków Instytutu Książki.

Wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą Gminne Centrum Kultury w Żabnie zaproszeni są także do zwiedzania wystawy fotografii Krzysztofa Aleksandra Wójcika „W obiektywie Komara”. Na wystawie prezentowanych jest kilkanaście wielkoformatowych fotografii ukazujących piękno przyrody Żabna i okolic. Można podziwiać m.in. Żabno na tle Tatr, uroki okolicznych lasów, pól i rzek. Zdjęcia opatrzone są krótkim komentarzem autora dotyczącym fotografowanego miejsca i użytej do robienia zdjęcia techniki.

Krzysztof Aleksander Wójcik to mieszkaniec Żabna, pasjonat fotografii i przyrody, na co dzień pracownik Gminnego Centrum Kultury w Żabnie.

Liczba odsłon: 616
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.