Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają uczniów starszych klas szkół podstawowych i uczniów klas gimnazjalnych do udziału w konkursie wiedzy o Stanisławie Wyspiańskim. W tym roku wypada 150. rocznica urodzin tego wybitnego twórcy, którego życie prywatne, a nawet twórczość, silnie związane były z Żabnem. 

Dlatego celami konkursu są m.in.: poszerzenie wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego oraz popularyzacja wiedzy na temat jego związków z Gminą Żabno, a tym samym uczczenie 150. rocznicy urodzin artysty.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych - klas IV-VI oraz klas VII, VIII i gimnazjalnych z terenu gminy Żabno. Zostanie przeprowadzony 23 maja br. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

Zgłoszenia do konkursu można dokonać wyłącznie poprzez szkołę - każda szkoła może zgłosić do udziału w konkursie maksymalnie 5 dwuosobowych drużyn.

Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać do 15 maja 2019 r. pocztą tradycyjną lub mailem na adres GCK w Żabnie. 

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu konkursu oraz zalecaną dla uczestników literaturę zawiera Regulamin.

KARTA ZGŁOSZENIOWA kl 4-6

KARTA ZGŁOSZENIOWA kl 7-8

Liczba odsłon: 296
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.