Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Zarządzenie Nr 44/19

Burmistrza Żabna

z dnia 8 kwietnia 2219r

w sprawie zatwierdzenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkoły

Podstawowej im. Stanisława Staszica i Przedszkola w Otfinowie

 

Na podstawie § 8 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia  11 sierpnia 2017 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły podstawowej, publicznej szkoły ponadpodstawowej  lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej (Dz. U. z 2017 r., poz. 1587) w związku z art.  30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym  ( Dz.U. 2019 r. poz.506) zarządzam, co następuje:

  • 1

Zatwierdzam konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica i Przedszkola w Otfinowie ogłoszony Zarządzeniem nr 21/19 Burmistrza Żabna z dnia 5 marca 2019 r. i przeprowadzony przez Komisję Konkursową powołaną Zarządzeniem Nr 32/19 Burmistrza Żabna z dnia 21 marca 2019 r. oraz  Zarządzeniem zmieniającym Burmistrza Żabna  Nr 38/19 z dnia 27 marca 2019 r. w wyniku, którego Komisja Konkursowa wyłoniła kandydatkę na stanowisko dyrektora Zespołu Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica i Przedszkola  w Otfinowie.

  • 2

Kandydatką na stanowisko dyrektora Zespołu Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica i Przedszkola w Otfinowie, wyłonioną w drodze postępowania konkursowego, została Pani Iwona Cisek-Szostek.

  • 3

Wykonanie zarządzenia powierza się Kierownikowi Zakładu Obsługi Samorządowych Szkół i Przedszkoli w Żabnie

  • 4.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Liczba odsłon: 492
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.