Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W czwartek odbyło się szóste posiedzenie Rady Miejskiej w Żabnie. W programie znalazło się wiele spraw dotyczących bieżącej pracy samorządu, ale również miejsce dla sportowców z naszej gminy, którzy odebrali stypendia.

Rokrocznie burmistrz Żabna wraz z Radą wspierają młodych sportowców z naszej gminy. Na początku obrad stypendia odebrali: Karolina Szumlańska, Daria Nawój i Tomasz Pietruszka, którzy za zeszły sezon sportowy mogą pochwalić się dobrymi wynikami. Stypendium wyniosło 1000 zł dla każdej osoby.

Wzorem ubiegłych obrad zaproszono prelegenta. Marek Filipowski, Dyrektora Gminnej Spółki Komunalnej Sp. z o.o. w Lisiej Górze przedstawił sytuację firmy oraz plany dotyczące sieci wodociągowej. Spółka zaopatruje południową część naszej gminy.

Prace Rady dotyczyły również podjęcia uchwał w sprawach niedawno przeprowadzonych badań ankietowych o nadaniu imienia "Palcu Niepodległości" w Żabnie oraz nadania nazwy ulicy "Spacerowej" w Niedomicach. Ponadto uchwalono porozumienie z Zarządem Województwa Małopolskiego w sprawie budowy chodnika przy drodze 973, powołano Radę Społeczną przy SG ZOZ, a także szereg uchwał porządkujących pracę gminy i uchwał majątkowych. Szczegóły obrad znajdują się na portalu esesja. W serwisie Youtube znajdziemy także archiwalne nagranie całości posiedzenia.

Liczba odsłon: 792
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.