Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W dniach 3 kwietnia i 4 kwietnia 2019 roku odbyła się ostatnia dystrybucja żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa – Podprogram 2018 realizowana przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie przy współpracy z Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Łącznie z pomocy w ramach Podprogramu 2018 skorzystało 826 osób z terenu Gminy Żabno.

Dystrybucję nieodpłatnej żywności prowadzili pracownicy Ośrodka przy znaczącym wsparciu osób chętnych z terenu Gminy Żabno, którym tą drogą przekazujemy serdeczne podziękowania. Podziękowania kierujemy również do Naczelnika Ochotniczej Staży Pożarnej w Łęgu Tarnowskim, który udostępnił budynek straży dla potrzeb dystrybucji, jak również do Kierownictwa i pracowników Miejsko - Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Żabnie za okazaną pomoc.

Liczba odsłon: 419
Autor: ops
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.